تبلیغات
تازه آباد - آغاز عملیات ساخت شركت خودرو سازی سایپا شهرستان میاندرود در منطقه زیبا و ساحلی تازه آباد سپاه
» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

آغاز عملیات اجرایی دومین شركت خودروسازی مازندران در گهرباران

تاریخ انتشار : 10 اردیبهشت 1390 کد خبر : 44116
شمال نیوز: نماینده مردم ساری در مجلس‌ از آغاز عملیات اجرای دومین شركت خودروسازی مازندران در گهرباران خبر داد.

سید رمضان شجاعی در نخستین همایش شوراهای شهر و روستای میاندرود بیان داشت: شركت خودروسازی در دهه فجر امسال در میاندورود مازندران آغاز به‌كار می‌كند

وی گفت: ساخت این كارخانه و شركت این از قول‌های وزیر صنایع است كه در منطقه محقق می‌شود.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی افزود: شهرستان تازه تاسیس میاندورود در بخش بهداشت و درمانی نیازمند احداث یك بیمارستان است كه با رایزنی‌های فراوان، موافقت اولیه اخذ شده است و با اهدای زمین، عملیات اجرایی ‌آن آغاز می‌شود.


* دولت ما دولت هجیم، فربه و چاق است

دیگر نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی نیز در این همایش افزود: هنوز نگاه بخش دولتی به شوراها، نگاه ارباب رجوعی است و این مسئله باید از بین برود.

علی اصغر یوسف‌نژاد اظهار داشت: شوراها یكی از ظرفیت‌های مهم تفسیر جهاد اقتصادی هستند و باید اثرگذاری خود را در تصمیم‌های مختلف نشان دهند.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: شوراها نهاد اجتماعی شناسنامه‌دار هستند كه باید از ظرفیت‌های آن به‌درستی استفاده شود.

یوسف‌نژاد با بیان اینكه شوراها باید بر منابع اندك خود مدیریت داشته باشند، تصریح كرد: باید كیفیت و اثربخشی بهتر در مسائل با همراهی و همگامی شوراها و بخش دولتی انجام شود تا موفقیت حاصل شود.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: منطقه ما اكنون دارای كارهای انجام نشده فراوان است و باید با همراهی دستگاه‌های اجرایی، فرماندار، نیروهای اجتماعی، سیاسی و صاحب صلاحیت‌ها این امور به‌درستی انجام و نظرات به هم نزدیك شود.

وی گفت: باید با همدلی برای پیشرفت گام برداریم و اجازه ندهیم مسائل حاشیه‌ای بر مسائل اساسی چیره شود.


* باید فرهنگ اصیل اسلامی را حفظ كنیم

مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز در سخنانی گفت: باید جایگاه رشد و بالندگی خود را حفظ كرده و برای پیشرفت امور گام برداریم.

حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی با اشاره به ناهنجاری‌های مختلف اجتماعی، مواد مخدر، هجمه‌های فرهنگی و ... اظهار داشت: باید فرهنگ اصیل و اسلامی را در منطقه نگه داریم و مانع نفوذ و بروز ناهنجاری‌ها، فساد و ... در جامعه شویم.

:: برچسب‌ها: خودرو سازی , سایپا , احداث , تازه آباد ,
ن : تازه آبادی
ت : یکشنبه 11 اردیبهشت 1390
 
جهت اطلاع از تنظیمات و ویــــرایش این قالب اینجا را کلیک کنید.

.:: کلیک کنید ::.